Czy Monk’s Secret Hypertension działa – Opinie, Cena, Forum, Gdzie Kupić

Monk’s Secret Hypertension to naturalny suplement w proszku, który normalizuje poziom ciśnienia krwi, jednocześnie zapobiegając zawałom serca i udarom. Jeśli chcesz wiedzieć, co to jest, w poniższym tekście znajdziesz wszystkie informacje, opinie tych, którzy już wypróbowali produkt, gdzie go kupić i cenę.

MonksSecret

8 negatywnych skutków niekontrolowanego wysokiego ciśnienia krwi

To amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób szacuje, że około jeden na trzech dorosłych Amerykanów ma wysokie ciśnienie krwi lub nadciśnienie. Ponieważ wysokie ciśnienie krwi jest tak powszechne, może być kuszące założenie, że to nic wielkiego. Ale prawda jest taka, że ​​nieleczone wysokie ciśnienie krwi może narazić Cię na potencjalnie zagrażające życiu komplikacje.

Oto osiem sposobów, w jakie niekontrolowane nadciśnienie może negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie:

 1. Zwiększa ryzyko zawału serca i udaru mózgu .
  Wysokie ciśnienie krwi uszkadza ściany twoich tętnic. To sprawia, że ​​są bardziej podatne na tworzenie się złogów płytki nazębnej, które twardnieją, zwężają lub blokują tętnice. Te złogi mogą również prowadzić do zakrzepów krwi. Zakrzepy krwi mogą przepływać przez krwioobieg i blokować dopływ krwi do serca lub mózgu, powodując zawał serca lub udar.
 2. Zwiększa ryzyko wystąpienia niewydolności serca .
  Kiedy tętnice są stwardniałe lub zwężone, serce musi ciężej pracować, aby krążyć we krwi. To zwiększone obciążenie pracą może spowodować, że twoje serce stanie się większe i nie będzie dostarczać krwi do narządów.
 3. Możesz odczuwać ból w klatce piersiowej .
  Ból w klatce piersiowej, zwany także dusznicą bolesną, pojawia się, gdy serce nie otrzymuje potrzebnej mu krwi. Kiedy osoby z wysokim ciśnieniem krwi wykonują czynności, takie jak chodzenie pod górę, wchodzenie po schodach lub ćwiczenia, dusznica bolesna może powodować ucisk, ściskanie, ból lub uczucie pełności w klatce piersiowej.
 4. Może powodować uszkodzenie nerek.
  Nerki pomagają organizmowi pozbyć się toksyn i regulować wiele złożonych funkcji organizmu. Wysokie ciśnienie krwi może spowodować uszkodzenie tętnic wokół nerek. Może to zmniejszyć ich zdolność do wykonywania pracy, a w najgorszym przypadku doprowadzić do niewydolności nerek.
 5. Bardziej prawdopodobne jest wystąpienie problemów ze wzrokiem.
  Twoje oczy są pełne małych naczyń krwionośnych, które mogą być łatwo nadwyrężone lub uszkodzone przez wysokie ciśnienie krwi. Może również powodować obrzęk nerwu wzrokowego. Obniżenie ciśnienia krwi czasami może odwrócić problemy ze wzrokiem. Ale wysokie ciśnienie krwi pozostawione bez leczenia może spowodować trwałą utratę lub upośledzenie wzroku.
 6. Możesz rozwinąć dysfunkcję seksualną.
  Wysokie ciśnienie krwi może powodować niskie libido u kobiet i zaburzenia erekcji u mężczyzn.
 7. Zwiększa ryzyko choroby tętnic obwodowych (PAD).
  PAD występuje, gdy tętnice w nogach, rękach, brzuchu lub głowie zwężają się i powodują ból, skurcze i zmęczenie. Jeśli masz PAD, masz również zwiększone ryzyko zawału serca i udaru mózgu.
 8. Masz większe ryzyko wystąpienia kryzysu nadciśnieniowego.
  Kryzys nadciśnieniowy to nagły wypadek medyczny, który powoduje gwałtowny wzrost ciśnienia krwi powyżej 180/120. Zbyt wysokie ciśnienie krwi może spowodować uszkodzenie narządów i inne potencjalnie zagrażające życiu komplikacje. Objawy kryzysu nadciśnieniowego obejmują:
  • Niewyraźne widzenie lub inne problemy ze wzrokiem
  • Zawroty głowy
  • Zawroty
  • Silne bóle głowy
  • Krwotok z nosa
  • Duszność
  • Dyskomfort lub ból w klatce piersiowej
  • Uczucie niepokoju lub że coś jest nie tak

Jeśli masz którykolwiek z tych objawów, zadzwoń pod numer 911 lub natychmiast udaj się do najbliższego oddziału ratunkowego szpitala.

MonksSecret

Jak działa Monk’s Secret?

Monk’s Secret to suplement pozyskiwany z mieszanki naturalnych roślin i pomaga regulować wartości ciśnienia krwi już od pierwszego użycia. Jest to możliwe dzięki wysokiemu stężeniu flawonoidów zawartych głównie w zielonej herbacie i głogu .

Herbata ziołowa zaczyna działać 6 godzin po zażyciu, ciśnienie krwi wraca do normalnych wartości, dopiero po zabiegu poprawia się elastyczność naczyń krwionośnych, jest skuteczna w każdym wieku.

Potrzeba było 8 lat intensywnej pracy grupy naukowców z Instytutu Medycyny Alternatywnej w Pradze, aby połączyć ze sobą niektóre naturalne substancje w celu uzyskania suplementu terapeutycznego.

W 2015 roku w Wiedniu przeprowadzono testy na dwóch grupach ochotników trwające 25 dni. Grupa mężczyzn i kobiet w wieku 28-80 lat z problemami z nadciśnieniem była leczona Monk’s Secret , druga połowa z podobnymi schorzeniami otrzymała placebo.

Na koniec badania udało się ustalić, że u osób stosujących Monk’s Secret ciśnienie krwi zostało znormalizowane , ryzyko zakrzepicy żylnej usunięte o 90%, a arytmia o 99%. Ci, którzy przyjmowali placebo, nie zauważyli żadnej poprawy pokazującej, że Monk’s Secret działa.

Składniki Monk’s Secret Hypertension

Monk’s Secret posiada wysokie stężenie bioflawonoidów , dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym jest w stanie „wymiatać” wolne rodniki, wzmacniać i chronić naczynia krwionośne. Połączenie naturalnych ziół pomaga wyeliminować pięć podstawowych przyczyn nadciśnienia tętniczego.

 • kozłka lekarskiego i twardzieli łagodzi niepokój i odpręża system nerwowy przeciążony bezsennością i stresem.
 • flawonoidy zawarte w kawie i głogu pomaga oczyścić naczyń krwionośnych przez „zmiatając” toksyn i poprawę funkcji serca.
 • Słupki zawarte w kwiatku chmielu wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, ułatwiają krążenie żylne i rozbijają skrzepy, przeciwdziałając powstawaniu zakrzepicy i żylaków.
 • Wyciągi z oregano i skrzypu polnego obniżają zawartość cukru we krwi, zapobiegając wystąpieniu cukrzycy.
 • Ekstrakt z melisy poprawia pracę nerek, wspomaga odchudzanie, przyspiesza przemianę materii pozwalając organizmowi na szybkie spalanie kalorii.
MonksSecret

Korzyści z suplementu Monk’s Secret:

Po zażyciu Monk’s Secret korzyści widoczne są w ciągu kolejnych 6 godzin, ciśnienie zaczyna się normalizować i utrzymywać na stałym poziomie, bez nagłych zmian. Uregulowana zostaje również praca serca z ogólną poprawą stanu zdrowia.

W fazie profilaktycznej leczenie zapobiega udarowi, jednemu z głównych następstw u osób cierpiących na nadciśnienie. Suplement skutecznie przywraca również mowę i ruchy osobom dotkniętym udarem, usuwa arytmię, dusznicę bolesną i nerwicę, poprawia pamięć.

Aby zobaczyć pozytywne rezultaty, Monk’s Secret musi być zażywana przez długi czas bez przeciwwskazań i bez ryzyka dla zdrowia, ponieważ jest to produkt w 100% naturalny. Czas potrzebny na przywrócenie dobrego zdrowia zależy od każdej osoby.

Jak należy go przyjmować?

Monk’s Secret Hypertension jest suplementem w proszku, do przygotowania potrzebna jest 1 łyżeczka herbaty, umieszczona w 200ml kubku wrzącej wody.

Napój należy pozostawić do zaparzenia na 30 minut, następnie przefiltrować i wypić 3 razy dziennie, najlepiej po posiłkach bez dodawania cukru.

Opinie klientów o suplemencie Monk’s Secret:

 • ” Lekarz zalecił mu ograniczenie stosowania soli i codzienne spacery, aby znormalizować wartości ciśnienia krwi. Cierpiący na łagodne nadciśnienie, lekarz nie przepisał żadnych leków, ale doradził mu, jak poprawić stan zdrowia. Fabio, niespokojny, postanowił kupić Monk’s Secret po przeczytaniu pozytywnych recenzji i korzyści. Od miesiąca pije herbatę ziołową, jak wskazano, a jej ciśnienie krwi się unormowało. Jest zadowolony ze swojego wyboru i poleca zakup produktu tym, którzy tak jak on muszą kontrolować nadciśnienie.”
 • w zeszłym roku z powodu silnego stresu po rozstaniu z żoną dopadła go choroba. Został przewieziony do szpitala i zdiagnozowano mikro udar, na szczęście prawie bez konsekwencji. Przez długi czas stosowała leczenie, potem zdecydowała się zintegrować je z naturalnym produktem, który mógłby rozwiązać nie tylko problem, ale i przyczynę.  Monk’s Secret okazał się być ważnym sprzymierzeńcem, pijąc herbatę ziołową trzy razy dziennie zgodnie z zaleceniami, udało się poprawić jego zdrowie. Jego ciśnienie krwi ustabilizowało się, poziom cukru we krwi unormował się, czuje się energiczny i mniej zestresowany.”
MonksSecret

Czy Monk’s Secret jest w aptece? Gdzie go kupić i cena

Monk’s Secret jest dostępna na oficjalnej stronie producenta , nie ma sensu szukać jej na Amazon, Ebay, aptekach i parafarmaceutach, każdy produkt, który znajdziesz, będzie banalną imitacją, ale nie oryginalnym suplementem.

Aby złożyć zamówienie należy wypełnić formularz na stronie głównej, podać imię i nazwisko oraz numer telefonu. Po złożeniu wniosku skontaktuje się z Tobą sprzedawca, aby podać brakujące informacje, takie jak adres dostawy.

Po potwierdzeniu zakupu produkt dotrze na miejsce w ciągu 2-3 dni roboczych bez dodatkowych kosztów. Płatność gotówką bezpośrednio u kuriera po dostarczeniu towaru.

Dodaj komentarz