Keramin Krem – Jak Stosować? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Keramin to naturalny krem ​​do kuracji stóp dotkniętych grzybicą. Infekcje grzybicze paznokci występują w każdym wieku. Częściej występują u osób dorosłych w wieku powyżej 60 lat. Występują również u osób z cukrzycą lub ze słabym krążeniem. Są również powszechne u osób z osłabionym układem odpornościowym. Mężczyźni są bardziej narażeni na rozwój grzybiczych infekcji paznokci niż kobiety.

Jakie organizmy powodują grzybicę paznokci?

Grzybica paznokci może być spowodowana:

Jakie są kliniczne cechy grzybicy paznokci?

Grzybica paznokci może dotyczyć jednego lub więcej paznokci u rąk i nóg, a najczęściej dotyczy paznokcia dużego lub małego. Może prezentować się w jednym lub kilku różnych wzorach.

 • Boczna grzybica paznokci — po jednej stronie paznokcia pojawia się biała lub żółta nieprzezroczysta smuga.
 • Hiperkeratoza podpaznokciowa — pod paznokciem pojawia się łuszczenie .
 • Dystalna onycholiza — koniec liftingu paznokcia. Wolna krawędź często się kruszy.
 • Powierzchowna biała grzybica paznokci — na wierzchu płytki paznokcia pojawiają się łuszczące się białe plamy i dołki .
 • Grzybica paznokci proksymalnych — w półksiężycu ( lunula ) pojawiają się żółte plamki.
 • Onychoma lub dermatofitoma — gruba zlokalizowana strefa infekcji w płytce paznokcia.
 • Zniszczenie paznokcia.

Tinea unguium często wynika z nieleczonej grzybicy stóp (stóp) lub tinea manuum (ręki). Może następować po urazie paznokcia lub zapalnej chorobie paznokcia.

Infekcja Candida płytki paznokcia na ogół wynika z zanokcicy i zaczyna się w pobliżu fałdu paznokciowego ( naskórka ). Fałd paznokciowy jest spuchnięty i zaczerwieniony, oderwany od płytki paznokcia. Na pobliskim gwoździu pojawiają się i rozprzestrzeniają białe, żółte, zielone lub czarne ślady. Gwóźdź może oderwać się od łożyska i jest delikatny, jeśli go naciskasz.

Infekcje pleśniowe mają podobny wygląd do grzybicy paznokci.

Grzybica paznokci należy odróżnić od innych schorzeń paznokci .

Keramin

Jak działa kuracja przeciwgrzybicza kremem Keramin

Keramin działa kompleksowo. Przy pierwszym zastosowaniu zatrzymaj wszystkie sygnały. Tłumi swędzenie , usuwa pieczenie, zaczerwienienia i obrzęki, zmniejsza pocenie się i nieprzyjemny zapach.

Zawiera aktywne fungicydy zdolne do penetracji tkanek miękkich stopy aż do warstwy podskórnej. Dzięki temu działa coraz głębiej, tłumiąc do 100% zarodników grzybów.

Lek działa ogólnoustrojowo, lokalnie niszcząc patogenną mikroflorę znajdującą się na powierzchni skóry. A wnikając do środka, hamuje grzybicę, leczy i zmiękcza dotkniętą skórę i paznokcie. Leczy również wszystkie uszkodzone obszary.

Krem zawiera toksyczne dla grzyba pierwiastki, które niszczą infekcję w ciągu 30-35 dni , w zależności od stadium zmiany. Działa przeciwko dermatofitom, drożdżakom, grzybicy. Działa nie tylko na skórę, ale również na paznokcie poprawiając ich strukturę i koloryt. Usuwa z powierzchni czarne, niebieskie, zielone lub żółte plamy oraz wyrównuje koloryt skóry i paznokci, zmniejszając ich łamliwość.

Najczęstsze infekcje stóp są grzybicze i obejmują grzybicę stóp i grzybicę paznokci . Grzybica paznokci może mieć poważny wpływ na jakość życia, zwłaszcza gdy infekcja dotyczy paznokci.

Paznokcie grzybicze stają się nieestetyczne, szorstkie i łamliwe, a w zamkniętym bucie mogą stać się bolesne z powodu zwiększonego nacisku na paznokcie. Wiele osób z grzybicą paznokci nie nosi otwartych sandałów, ponieważ czują się zawstydzeni.

Kliniczne Badania potwierdzające działanie kremu

Ponadto skóra dotknięta grzybicą cierpi na swędzenie, odczuwa dyskomfort i jest narażona na zwiększone ryzyko zakażenia bakteryjnego w miejscach, w których wystąpiła wysypka. Jeśli nie można zapobiec infekcji, paznokcie i skóra są regularnie ponownie infekowane.

Według badań klinicznych substancje zawarte w tym naturalnym preparacie są w stanie wniknąć do utwardzonych zewnętrznych warstw skóry i paznokci oraz dotrzeć do wnętrza, działając bezpośrednio na źródło problemu.

Preparat pomaga redukować objawy grzybicy już od pierwszych dni kuracji, poprawia estetykę stóp już po jednym zabiegu, zapobiega swędzeniu, pęknięciom i podrażnieniom skóry stóp, zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów , pomaga ustabilizować aktywność gruczołów potowych, pomaga zmniejszyć rany i rany na podeszwach stóp.

Keramin to produkt do stosowania na skórę i zgodnie z wyjaśnieniami producenta jego formuła działa bezpośrednio na grzyba , który uszkadza paznokcie i stopy.

Po nałożeniu krem ​​regeneruje się, a uszkodzenia ustępują już od pierwszego dnia stosowania, modyfikuje i ogranicza rozwój drobnoustrojów, pomaga zminimalizować objawy takie jak swędzenie, kolor i grubość paznokci, nieprzyjemny zapach, pęknięcia itp. , likwiduje grzybicę stóp i paznokci, skóra stóp staje się normalna, a paznokcie odzyskują normalny kształt .

Krem likwiduje nieprzyjemne zapachy powodowane przez grzyby, upiększa paznokcie, likwiduje swędzenie stóp, pocenie się i regeneruje uszkodzoną skórę.

Keramin

Składniki aktywne – ulotka do opakowania, skład- Keramin

Wszystkie składniki kremu są w 100% naturalne i dlatego nie powodują skutków ubocznych. Nie daje skutków ubocznych i nie ma przeciwwskazań, z wyjątkiem osób uczulonych na niektóre składniki produktu.

Oto najważniejsze składniki produktu:

 • Witamina E – Jest jedną z niezbędnych witamin dla zdrowia skóry, dzięki swoim właściwościom odżywczym. Jako silny przeciwutleniacz eliminuje wolne rodniki. Ze względu na negatywny wpływ skóra szybciej się starzeje i pojawiają się na niej głębokie, widoczne bruzdy. Witamina E skutecznie łagodzi objawy grzybicy, niezależnie od grupy bakterii ją wywołujących. Wspomaga regenerację uszkodzonego naskórka, odżywia go i nawilża w głębokich warstwach skóry właściwej. Wspomaga leczenie wielu objawów, działa szybciej, niwelując tym samym dolegliwości bólowe.
 • Climbazole – Jest to związek organiczny powszechnie stosowany w preparatach kosmetycznych i medycznych. Wynika to z jego szerokiego działania w zabijaniu różnych gatunków grzybów, w tym wywołujących choroby skóry paznokci i stóp. Na liście szkodliwych drobnoustrojów, które zwalcza, znajdują się również grzyby odpowiedzialne za inne choroby, np. trądzik. Nadaje się do wielu przyczyn wypadania włosów, w tym łojotokowego zapalenia skóry i drożdżaków, które zaburzają pracę układu pokarmowego, zwłaszcza jelit.
 • Farnesol – Jest to związek organiczny o charakterystycznym zapachu owrzodzeń, kolejny częsty składnik kosmetyków i leków. Jest stosowany w kremach od czasów starożytnych ze względu na swoje właściwości antybakteryjne i dezynfekujące. Pomaga zamykać i otwierać gruczoły potowe, zmniejszając w ten sposób produkcję potu w stopie, zmniejszając aktywność grzybów i bakterii. Dzięki temu skóra nie wydziela już nieprzyjemnego zapachu, ale staje się miękka i świeża.
 • Olejki eteryczne – Mieszanka kilkuset różnych składników, tlenków, fenoli, alkoholi, ketonów, kwasów i estrów. Dzięki nim oleje zyskują wyjątkowe właściwości, pomagając skórze leczyć rany, podrażnienia i owrzodzenia powstałe w wyniku infekcji grzybiczych. Nie bez znaczenia jest również ich działanie odświeżające i eliminacja nieprzyjemnych zapachów, dające stopom niezbędne poczucie komfortu.

Główne składniki aktywne w składzie kremu Keramin pochodzą z naturalnych ekstraktów roślinnych, co zostało potwierdzone przez wielu specjalistów. Z kolei opinie klientów potwierdzają, że oprócz zapobiegania oczywistym objawom grzyba, Keramin tworzy niezawodną barierę zapobiegającą nawrotom. Substancje odżywcze wnikają głębiej w skórę, działają antyseptycznie , zwalczają infekcje i wspomagają regenerację komórek skóry.

Stosowanie kremu: jak stosować, przeciwwskazania, skutki uboczne

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, leczenie należy zastosować w pierwszej kolejności, zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania . Produkt stosuje się tylko raz dziennie, co jest dość wygodne, zwłaszcza jeśli jesteś zajęty przez cały dzień.

Najlepiej stosować wieczorem przed snem, aby składniki działały swobodnie przez całą noc. Przed użyciem kremu umyj stopy wodą z mydłem, a następnie osusz czystą ściereczką.

Nałóż niewielką ilość kremu na dotknięte obszary grzyba, zarówno na podeszwie, jak i na palcach i palcach. Masować 2-3 minuty, aż krem ​​wchłonie się przez skórę. Kuracja trwa 30-35 dni.

Keramin

Cena kremu Keramin, strona producenta

Dobrą wiadomością jest to, że Keramin można kupić z 50% rabatem , ale tylko ze strony producenta. Nie szukał produktu w aptekach, ponieważ producent nie rozprowadzał kremu nigdzie indziej.

Można go bezpiecznie kupić, czyli oryginalny produkt, tylko z oficjalnej strony producenta, a jeśli zamówisz tutaj skorzystasz z oferty rabatowej. Złóż zamówienie online po prostu wypełniając formularz i rozmawiając z operatorem, który dzwoni w celu potwierdzenia zamówienia.

Opinie użytkowników – kto korzystał z zabiegu, komentarze na forum

W niektórych recenzjach pozostawionych na forach, ci, którzy stosowali krem ​​Keramin, nie wahają się powiedzieć, że efekty można zobaczyć natychmiast i można je uzyskać nawet w kilka dni, jeśli ściśle przestrzegasz instrukcji zawartych w ulotce dołączonej do opakowania.

Producent Keramin opisuje ten produkt jako środek wspomagający walkę z grzybicą, która powoduje dyskomfort, nadpotliwość czy egzemę. Nie chcemy zaprzeczać temu, co mówi producent, ale chcemy sprawdzić, czy tak jest, czy nie.

Dlatego postanowiliśmy przeprowadzić własne badania nad działaniem kremu i efektami kuracji po 30-35 dniach. W naszych badaniach uwzględniliśmy opinie ekspertów oraz komentarze użytkowników , a na koniec wytyczyliśmy granicę i podsumowaliśmy to, co osiągnęliśmy.

Dlatego stwierdziłem, że produkt jest opisany jak najdokładniej. Dlatego też z pełnym przekonaniem możemy polecić Państwu krem ​​Keramin na grzybicę. Pamiętaj, że będziesz musiał postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w ulotce dołączonej do opakowania i ściśle ich przestrzegać.

Dodaj komentarz