Prostanol – Jak działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Prostanol to naturalny suplement w kapsułkach , stworzony, aby pomóc Ci zwalczyć objawy związane z zapaleniem gruczołu krokowego. Dzięki temu produktowi będziesz mieć ukierunkowane i skuteczne rozwiązanie na lepsze samopoczucie i przeciwdziałanie uciążliwym skutkom zapalenia prostaty.

Zapalenie gruczołu krokowego

Zapalenie gruczołu krokowego definiuje się jako stan patologiczny, w którym występuje stan zapalny lub raczej stan zapalny  gruczołu krokowego  i okolic. Wśród patologii urologicznych jest to najczęstsza choroba układu moczowo-płciowego w grupie wiekowej od 18 do 50 lat; co najmniej 50% mężczyzn ma w swoim życiu epizod zapalenia gruczołu krokowego ; dobry odsetek ostrego zapalenia gruczołu krokowego staje się przewlekły.

Ten stan patologiczny determinuje w większości przypadków dokuczliwą , nawracającą bolesną symptomatologiczną sytuację kliniczną , która negatywnie wpływa na jakość życia. W rzeczywistości pacjenci dotknięci zapaleniem gruczołu krokowego w fazie ostrej, podobnie jak w aktywnej fazie przewlekłej, mają tak intensywne objawy bólowe, że utrudniają pracę i aktywność w związkach. W najnowszej literaturze naukowej wykazano, że jakość życia tych pacjentów jest podobna do jakości życia pacjentów ze świeżym zawałem mięśnia sercowego lub z aktywną chorobą Leśniowskiego-Crohna.

W rzadkich przypadkach ta patologia przebiega bezobjawowo, więc najwyraźniej nie ma objawów objawowych. W rzeczywistości nierzadko zdarza się, że pacjent jest dotknięty bezobjawowym zapaleniem gruczołu krokowego i nie ma żadnych objawów, jednak jego stan kliniczny można rozpoznać w toku badań klinicznych i instrumentalnych, wykonywanych w kierunku innych patologii układu moczowego lub rozrodczego .

Często zdarza się, że pacjenci z zapaleniem gruczołu krokowego doświadczają zaburzeń erekcji , obniżonego libido , depresji i wreszcie bezpłodności .

Prostanol

Przyczyna

Zapalenie gruczołu krokowego może mieć wiele przyczyn, które często nie są łatwe do zidentyfikowania. Często wiąże się z łagodnym przerostem gruczołu krokowego, w przypadkach gdy występuje stan pseudoretencji lub retencji przewlekłej, stanu patologicznego sprzyjającego powstawaniu infekcji, a tym samym procesów zapalnych.

Wśród innych stwierdzonych przyczyn, które determinują początek zapalenia gruczołu krokowego, można wymienić:

 • Cewnikowanie pęcherza wykonane w sposób nieaseptyczny;
 • zajęcia zawodowe i pozazawodowe związane z intensywnym wysiłkiem fizycznym z pełnym pęcherzem;
 • cukrzyca;
 • zaparcie;
 • przedłużone podniecenie seksualne bez uwolnienia.
 • Niektóre sporty, takie jak jazda na rowerze i jazda konna.

W celu identyfikacji różnych stanów klinicznych i przyczyn zapalenia gruczołu krokowego konieczne jest zatem wskazanie ich klasyfikacji:

Klasyfikacja NIH-NIDDK (Narodowy Instytut Zdrowia):

 • Bakteryjne ostre
 • Przewlekła bakteria
 • Kronika abakteryjna
 • zespół przewlekłego bólu miednicy
 • Bezobjawowe zapalenie

Co to jest Prostanol

Często zmiany stylu życia, diety lub leków mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie prostaty. Jest to normalne i zdarza się każdemu , ponadto stwierdzono, że po przekroczeniu pięćdziesiątego roku życia drastycznie wzrasta częstość występowania przerostu prostaty, jej stanów zapalnych i problemów.

Prostanol ma być wsparciem dla zdrowia prostaty , poprawiającym jej funkcjonowanie, działającym przeciwzapalnie, mającym na celu zmniejszenie problemów i wszelkich objawów związanych z zapaleniem gruczołu krokowego . Produkt posiada formułę w kapsułkach, bardzo łatwy w przyjmowaniu nawet przez długi czas, bez żadnych przeciwwskazań.

Jak działa suplement Prostanol

Jeśli potrzebujesz tylko naturalnej i bez przeciwwskazań metody leczenia objawów zapalenia gruczołu krokowego , Prostanol oferuje rewolucyjne rozwiązanie: wykorzystując działanie ziół o wysokiej jakości, dobroczynnych właściwościach, jest w stanie poprawić zdrowie prostaty i męską męskość. życie seksualne .

Aby czerpać korzyści z działania suplementu wystarczy przyjmować jedną kapsułkę dziennie, popijając dużą szklanką wody. Prostanol działa pozytywnie w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego i zmniejsza jego najbardziej niepożądany skutek: częstomocz .

Ten aspekt często może być bardzo krępujący i zakłócać normalny przebieg dnia. Dzięki temu praktycznemu suplementowi nie będziesz musiał z niczego rezygnować i wrócisz na właściwe tory, mając pełną kontrolę nad swoim organizmem.

Składniki:

Skuteczność Prostanol wynika z obecności składników zaczerpniętych z natury , znanych od wieków ze swoich dobroczynnych właściwości mających na celu zmniejszenie objawów zapalenia gruczołu krokowego, wraz z witaminami i minerałami , które uzupełniają jego dobroczynny wpływ na organizm.

Nie ma magicznych formuł: natura oferuje nam wszystko, czego potrzebujemy, aby czuć się dobrze. Zobaczmy właściwości każdego składnika.

Kluczowy pierwiastek śladowy dla zdrowia mężczyzn, cynk przyczynia się do wzrostu i rozwoju komórek , wpływa na metabolizm węglowodanów i kwasów tłuszczowych. Minerał jest bardzo ważny, aby prawidłowo wprowadzić go do diety, aby zwiększyć siłę układu odpornościowego, zdolność widzenia, utrzymanie mocnych paznokci i włosów.

Cynk jest również niezbędny dla ludzkiej płodności.

 • Witamina E

Główną funkcją witaminy jest zapobieganie utlenianiu kwasów tłuszczowych, co ma bezpośredni skutek w unikaniu powstawania wolnych rodników, które są szkodliwe dla organizmu.

Między innymi działamy korzystnie na skórę, przeciwdziałając oznakom starzenia, takim jak plamy czy oznaki starzenia. Witamina E została niedawno ponownie odkryta jako korzystne leczenie wielu dolegliwości prostaty.

 • Witamina B6

Złe witaminy z grupy B, w szczególności B6, są często zawarte w najlepszych suplementach regulujących aktywność hormonalną , szczególnie tych, które stymulują prawidłowe funkcjonowanie prostaty. Składnik jest szczególnie skuteczny w zmniejszaniu uczucia zmęczenia i maksymalizacji psychofizycznego samopoczucia człowieka.

 • Ekstrakt z owoców oleju palmowego

Choć często źle traktowany, owoc ten ma bardzo silne działanie antyoksydacyjne , szczególnie przydatne w przeciwdziałaniu starzeniu się komórek oraz w poprawie zdrowia i samopoczucia organizmu.

Prostanol
 • Pestki dyni i żurawiny

Połączenie tych dwóch składników zapewnia szczególnie skuteczne działanie w przypadku zapalenia gruczołu krokowego. Pestki dyni należą do pokarmów najbogatszych w minerały, mają ukierunkowane działanie przeciw stanom zapalnym i zapaleniu pęcherza moczowego . Są również doskonałe jako środki robakobójcze i dostarczają organizmowi dobrą zawartość kwasów Omega3.

Pestki dyni mają również szczególnie korzystny wpływ na napięcie mięśniowe pęcherza moczowego, pomagając zapobiegać wszystkim zaburzeniom związanym z przerostem prostaty. Żurawina jest koncentratem przeciwutleniaczy, ma dobry smak i aromat.

 • Gotu kola

Samorzutna roślina, która rośnie w najbardziej wilgotnych miejscach regionów tropikalnych, takich jak Indie i Madagaskar, jest koncentratem bardzo przydatnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu fitokomponentów.

W regionach azjatyckich jest szeroko stosowana w leczeniu problemów takich jak wymioty, biegunka czy krwawienie z nosa, ale także jako remedium na stres, niepokój i zaburzenia snu .

Centella ma bezpośredni pozytywny wpływ na układ krwionośny , bardzo dobrze nadaje się do leczenia niewydolności żylnej lub żylaków. Superfood znajduje również szerokie zastosowanie w leczeniu wrzodów oraz problemach ze zmniejszonym popędem seksualnym u mężczyzn, np. po zapaleniu gruczołu krokowego, przynosząc korzyści krążeniowe, wspomagające erekcję oraz psychologiczne, pomagając się zrelaksować.

Jakie są zalety Prostanol?

Prostanol nie jest lekarstwem ani lekiem na zapalenie gruczołu krokowego, ale użytecznym suplementem, który może złagodzić wszystkie irytujące i osłabiające objawy związane z zapaleniem gruczołu krokowego. W 100% naturalne składniki i brak przeciwwskazań są idealne, aby towarzyszyć Ci w terapii leczenia zapalenia gruczołu krokowego, dzięki czemu poczujesz się lepiej i będziesz gotowy do stawienia czoła życiu.

Główne korzyści, jakie odczujesz stosując Prostanol, związane są z redukcją najczęstszych objawów w przypadku zapalenia gruczołu krokowego lub powiększenia gruczołu krokowego, postępującego wraz z wiekiem.

W szczególności pozytywne opinie o suplemencie dotyczą redukcji tych objawów:

 • częste oddawanie moczu;
 • nocne oddawanie moczu;
 • ból podczas oddawania moczu lub wytrysku;
 • dyskomfort w okolicy miednicy;
 • zaburzenie erekcji.

Opinie i recenzje osób, które wypróbowały Prostanol

To, co naprawdę liczy się dla skutecznego produktu , to nie założenia producenta, ale opinie klientów . Sceptycyzm jest normalny, zwłaszcza w tak delikatnej dziedzinie, jak zdrowie prostaty, niemniej jednak istnieje wiele prawdziwych recenzji zadowolonych klientów, które są publikowane codziennie na oficjalnej stronie internetowej Prostanol, w sieciach społecznościowych i na poświęconych mu forach.

„Po czterdziestu latach zacząłem cierpieć na chroniczne zapalenie gruczołu krokowego. Każdy mężczyzna może cierpieć na tę chorobę, a przyczyny takie jak stres czy nieuporządkowany tryb życia mogą ją zaostrzyć. Znajomy polecił dobry, konkretny suplement, a ja spróbowałem Prostanol: przyjaciele, naprawdę mi lepiej, po kilku miesiącach jeden z najbardziej znienawidzonych objawów, moim zdaniem, zniknął, czyli częste chodzenie do łazienki. Już samo to jest warte zakupu!”

Prostanol

Przeciwwskazania:

Prostanol to suplement diety, którego działanie opiera się na skoncentrowanych, naturalnych składnikach. Nie jest lekiem i jest odpowiedni dla każdego bez żadnych przeciwwskazań. Zaleca się przyjmowanie jednej kapsułki dziennie o dowolnej porze dnia, popijając szklanką wody, tak długo, jak to pożądane.

Produkt oczywiście cudów nie czyni , ale na co dzień pomoże Ci rozwiązać wszystkie objawy zapalenia gruczołu krokowego, wspierając zdrowie narządów i normalne funkcjonowanie.

Ile to kosztuje i oficjalna strona:

Jedynym sposobem na zakup Prostanol bez wpadania w oszustwa jest jego oficjalna strona internetowa .

Ten wybór pozwala producentom zagwarantować Ci najlepszą ofertę, nie płacić za wysyłkę i kupić produkt w najlepszej możliwej cenie .

Wchodząc teraz na stronę, znajdziesz specjalną ofertę, która wkrótce się skończy: Prostanol za jedyne -50% od ceny podstawowej. Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty wystarczy wypełnić formularz zakupu podając swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu, z którym skontaktuje się biuro handlowe firmy.

Dodaj komentarz